Home  |  English  |  Deutsch |  Pусский

 

 
  Výrobný program
     Gumové výrobky
     O - krúžky
     Gumová dlážkovina
     Gumo - kovové výrobky
     Silentbloky
     Manipulačná technika
     Hriadeľové tesnenia
     Tekutý silikón LSR
     Ortopedická výroba
     Výroba zmesí
     Rozvojové projekty
  Služby povrchovej úpravy kovov
  Systém riadenia kvality
  Nájdete nás
  Kontakt
  Kariéra
  Realizácia projektov
z fondov EU
 
 

    Gumová dlážkovina UNIVERZAL
     

Gumová dlážkovina sa používa na pokrytie dlážky  vo vnútorných priestoroch napr. v športových halách, telocvičniach, zimných štadiónoch, výstavných plochách, obchodných a skladových priestoroch, výrobných halách, televíznych a filmových štúdiach, viacúčelových priestoroch a pod..Je vhodná na podlahy s vyšším zaťažením aj s možnosťou pojazdu nízkozdvižných vozíkov. Podklad pod podlahovinu musí byt rovný a suchý. Gumová podlahovina UNIVERZÁL má profilovaný odvod, lícna strana ma jemný  protišmykový dezén, spodná strana je hladká. Dlážkovina má rozmery dlaždíc 500x500mm, hrúbka 10mm, je dostatočne ťažká (jedna dlaždica váži cca 3,7kg) preto sa ukladá voľne, bez lepenia, skladaním profilovaných odvodov do seba, čím umožňuje rýchlu montáž ľubovoľného množstva gumovej podlahoviny do jedného celku. Samostatný prvok na ukončenie plochy sú lisované gumové okraje NÁBEHOVE HRANY k podlahovine. Nábehové hrany sú vyrobené z identickej gumovej zmesi ako samotná gumová podlahovina. Umožňujú vytvorenie ukončenia podlahy v ľubovoľnom tvare a bezbariérový nájazd a podlahu, zamedzuje zakopnutiu na hrane podlahy. Spôsob kladenia gumovej dlážkoviny UNIVERZAL a jej nábehových hrán:             
Pri montáži dlážkoviny s nábehovými hranami je potrebné si uvedomiť, aká plocha rozmerovo, ako aj tvarovo bude pokladaná, podľa toho sa totiž určí množstvo aj druh nábehových hrán.
Celkovo sa vyrába 6 druhov  nábehových hrán (I. až VI.), pričom 2 druhy sú bočné nábehové hrany (V. a VI.) a 4 druhy  sú rohové (I. až IV.).

Rozmery nábehových hrán:
I.-II          575x75 mm 0,5 kg/ks
III.-IV.      575x105 mm 0,7 kg/ks
V.           500x75 mm 0,4kg/ks
VI.          500x105 mm 0,6kg/ks


Potrebné informácie k vytvoreniu cenovej ponuky - poslať e-mailom